רוצים לקבל הצעה משתלמת?

השכרת ציוד לאירועים

המחירים הזולים במדינה

ציוד חדיש שנבדק יחד עם הלקוח לפני כל אירוע!

כל הלקוחות מקבלים הסבר על הציוד

כל ציוד האירועים במקום אחד!

לוגו crazy karaoke

השכרת ציוד לאירועים
איך זה עובד שלב אחרי שלב!

אנחנו כחברת השכרת ציוד לאירועים מובילה קיימים בשוק מאז 2012 לאורך השנים השתפשפנו ואנחנו ממשיכים ללמוד איך להיות טובים יותר מיום ליום וכעת נסביר לכם איך עובדת השכרת ציוד לאירועים אצליינו במספר שלבים.

רוצים לקבל הצעה משתלמת במחיר הזול במדינה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השכרת ציוד לאירועים מועד ההזמנה:

השכרת ציוד לאירועים מועד ההזמנה:

שלב זה מתחלק לשני תתי שלבים,
הזמנה באיסוף עצמי לעומת הזמנה עם הובלה שלנו

השכרת ציוד לאירועים שלב 1

הזמנה מראש

ברגע שהגעתם אליינו אנחנו משוחחים טלפונית מבינים את הצרכים שלכם שואלים מספר שאלות בסיסיות בדרך כלל על אופי האירוע סוג האירוע מיקום האירוע, ומהמידע שאתם נותנים לנו אנחנו יודעים להעריך מה להמליץ לכם ואיזה השכרת ציוד לאירועים מתאימה לכם.
שלב ראשון הוא שלב שקורה לפני האירוע עצמו, לאחר שאנחנו מבינים את הכל אנחנו לוקחים מספר פרטים ושולחים אליכם לכתובת המייל מסמך PDF שבו אנחנו מפרטים את כל השכרת ציוד לאירועים בהזמנה עם תאריכים של ההזמנה והמחירים, אתם בשלב הזה אמורים להסתכל על המייל ולראות שהכל נכון וכפי שסוכם בטלפון, וכשהכל נכון אתם אמורים לשלוח לנו מייל חוזר שאתם מאשרים את ההזמנה במייל חוזר.

השכרת ציוד לאירועים שלב 2

מועד ההזמנה

הזמנה באיסוף עצמי: ביום האירוע אתם מגיעים אליינו על מנת לאסוף את השכרת ציוד לאירועים שלכם ממחסניינו ברחוב הירקון 38 בני ברק ליד קניון איילון, כמו כן ביום האיסוף אנחנו עוברים יחד איתכם על כל הציוד ומפעילים אותו יחד איתכם! במועד ההפעלה אתם מקבלים הסבר על הציוד עצמו ממקום של איך משתמשים בו.

הזמנה עם משלוח שלנו: נהג יגיע אליכם ביום האירוע עצמו בין השעות 9:00 ל18:00 בערב במידה והאירוע בראשון עד חמישי ובמידה וסוכם על יום שישי אז עד 13:00
כמובן שנסכם באותו היום שעה קרובה יותר שבו נגיע אליכם, גם כשנגיע אליכם הבייתה אנחנו נעבור על כל השלבים של השכרת ציוד לאירועים ההפעלה ואיך משתמשים במוצרים שלנו.

ככה בגדול עובד כל תהליך השכרת ציוד לאירועים שלנו ושוב אנחנו מבצעים את הבדיקות בנוכחות הלקוח משני סיבות הראשונה כמובן שנוודא שהכל תקין ואין חלילה תקלה במוצרים, והסיבה השניה היא על מנת שאנחנו נוכל להסביר לכם איך עובדים הדברים. ושוב כל התפעול הוא מאוד פשוט ולא צריך שום ידע קודם.