שיגעון הקריוקי – קריוקי לכל מטרה! זה רעיון משוגע!

Crazy-K היא חברה העוסקת באירועי קריוקי לפרטיים ולחברות כבר מספר רב של שנים.

צוות מקצועי, מנוסה ומיומן יבטיח אירוע קריוקי מוצלח גם בחגיגה שלכם! בראשותו של אהרון, אנחנו דואגים ומחוייבים לרמת שירות גבוהה, סבלנות ודגש על אמינות גבוהה.

אילו שירותי קריוקי והשכרת קריוקי ניתן למצוא אצלנו?

מגוון רחב של אירועי קריוקי: קריוקי לימי הולדת, מסיבות קריוקי פרטיות, קריוקי לילדים, קריוקי למסיבות רווקות, קריוקי לימי גיבוש וערבי צוות וגם סתם סיבה למסיבה.

כמו כן, ישנה אפשרות להשכרת קריוקי, מערכת הגברה או השכרת מקרן ומסך – כל זה להקרנת מצגת באירוע שלכם.

ברשותינו כמות מכובדת של פלייבקים בליווי כתוביות (מעל ל- 2,500 לועזיים ועבריים) מהישנים והרגועים ועד לחדשים והמקפיצים.

ציוד חדש ומשוכלל שיהיה נעים לאוזניכם ולעיניכם.

הנחיה צעירה תוססת ומקפיצה שמכניסה אתכם מהר מאוד לאוירה הנכונה.

הבטחה לערב איכותי, מיוחד ומהנה!

*רק אצלנו(!) בשונה ממפעילי קריוקי אחרים. תצוגת קליפי הקריוקי מוקרנת ללא הפסקות כאשר מתחילים בתכנית הקריוקי, דבר המייחד את הערב שלנו וגורר אחריו תגובות נלהבות.

השכרת קריוקי בשנת 2019 – דברים שכדאי לדעת

זה לא יהיה תלוש מהמציאות לומר שתחום הקריוקי חווה תהפוכה מסויימת בשנת 2013. מלבד הכניסה הבלתי פוסקת של מפעילי קריוקי חדשים לתחום עבר בכנסת חוק הרעש שרבים נתנו לו את השם “חוק הקריוקי”.

מה שהחוק הזה בעצם בא להגיד שאין עוד את האפשרות לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה באיזורי מגורים מכיוון שהרעש מפריע לשכנים (ובהם יש להתחשב גם אם זה אירוע שאנחנו עושים רק פעם בשנה).

העברתו של החוק הזה בכנסת לא קיבלה התייחסות גדולה אך ככל שעבר הזמן ומסיבות שונות נסגרו עקב הרעש שנבע מהן, גם התקשורת התייחסה לנושא ובמקרים מסויימים אפילו דיי בהרחבה.

אירועי קריוקי בשנת 2013 יקבלו תפנית מסויימת, יש תחושה כזו שיותר ויותר אירועים יפסיקו להיערך בפרטים פרטיים וינדדו אל מקומות אשר נועדו לקיום מסיבות מבלי שהמוזיקה תפריע לאחרים (זאת כמובן במידה ואתם מתכננים לעשות את האירוע שלכם בשעות לילה מאוחרות).

אין ספק שיש בזה משהו קצת מעצבן, מפני שבעקבות החוק הזה יתווספו למסיבה גם עלויות של השכרת מקום, אך מצד שני אפשר להסתכל על זה במבט של התחשבות הדדית ויצירת חיים קצת יותר טובים לכולנו.

מפעילי קריוקי מורשים מודעים היטב למצב החדש ורבים מהם יסבירו לכם אותו כבר בשיחת הטלפון הראשונה שתקיימו איתם.

במיוחד בעניין הזה חשוב לשים לב לעבוד עם מפעיל קריוקי מורשה, כזה שמכיר היטב את החוק ויודע לומר לכם היכן ומתי כדאי לערוך את האירוע שלכם כדי שלא יווצר מצב שהמשטרה עוצרת לכם את האירוע עוד לפני שהפסקתם להנות באמת.

 

ערב קריוקי – עדיין בילוי כייפי שמשדרג כל אירוע

אמנם בחנויות המוזיקה למיניהן מגוון של תקליטורי קריוקי ודיסקים לשימוש בדיוידי מה שתחילה נראה כמשהו אטרקטיבי לארגון מסיבת קריוקי בביתנו במיוחד עם היוולדו של ערוץ הקריוקי בטלוויזיה.

האמנם? האם בארגון אירוע קריוקי פרטי שכזה איננו מפסידים את הכייף הגדול שבאירוע עם מפעיל קריוקי מקצועי וציוד הגברה משוכלל?

רובנו אוהבים לשיר ונוהגים לשיר גם במקומות שלא תמיד האמנו שנשיר בהם אך לפעמים זה כייף גדול לשתף גם אחרים בזיופים שלנו, לכן ערב קריוקי יכול להיות הפתרון בשבילכם

מפעיל קריוקי יביא עימו מגוון רחב של שירים אשר מתאים לכל הגילאים, מהשירים הישנים והאהובים ועד לשירים החדשים והמקפיצים, כמו כן כאשר יש מפעיל לציוד ניתן להעלות איזה שיר שרוצים לשיר בניגוד לערוצי הקריוקי למיניהם שהם אלו שבוחרים מה יהיה השיר הבא. המטרה היא בעצם שהשירים יתאימו לנוכחים באירוע מה שיבטיח את הצלחתו.

מפעיל קריוקי מקצועי לרוב יהיה יותר מוזיקלי משאר הנוכחים באירוע כך שיוכל לסייע למתקשים בשירה ולהחזירם לקצב הנכון, לביישנים שבקהל בכך שיעודד אותם שהרי זה לא כזה נורא כמו שזה נראה וגם לדעת לתת את .הספייס לאלו שבטוחים בעצמם ואולי גם זאת לא ממש הפעם הראשונה שהם עולים לשיר קריוקי.

בערב קריוקי מקצועי אתה שר בעצם כמו זמר אמיתי רק שזה קורה בסלון הפרטי שלך!

בתור מפעיל קריוקי זה מספר שנים, עדיין אני מופתע לראות באירועים שונים עד כמה הקריוקי הוא הפעלה מוצלחת לכל ערב אפשרי. אם בתחילה האנשים נראים כמשעממים ורגועים לפתע הם הופכים לשטותניקים אמיתיים.

אז, אם איזה ציוד קריוקי לאירועים מגיע מפעיל מקצועי? רוב המפעילים יגיעו עם ציוד הגברה מקצועי הכולל שני רמקולים לפחות, מיקרופונים אלחוטיים (למפעיל שמכבד את עצמו) הרי כבר עברנו את עידן החוטים, מיקסר הגברה אליו מתחברים המיקרופונים ומקרן + מסך עליו מקרינים את הקליפים עם המילים, כדאי גם להוסיף קצת תאורה צבעונית לאוירה מסיבתית.

כיצד בעצם המערכת עובדת? מיקסר ההגברה (אליו מחוברים המיקרופונים) מחובר אל הרמקולים ומחשב אשר הוא מחובר אל המקרן. כאשר מנגנים קליפ קריוקי במחשב, הוא משדר זאת אל המקרן וכך בעצם רואים את מילות השיר בסימון מודגש של המילים בהתאמה לפלייבק המתנגן. לצפייה בסרט לדוגמה לחצו כאן!

מה מחבר את כולנו אם לא המוזיקה? לראות ולשמוע את חברינו במצב שלא יוצא לנו בכל יום יעשה לנו רק טוב – גם אם הם מזייפים לנו קצת באוזן.

מה זה קריוקי בכלל?

הידעת! קריוקי או קראוקה היא מילה יפנית  שפרושה בעברית הוא “תזמורת ריקה”, כאשר הכוונה היא בעצם למנגינה המתנגנת ללא מילים (שאותן המחזיק במיקרופון צריך להשלים).

עד היום ביפן זהו הבילוי המועדף על רבים ובכל מקום ניתן למצוא מכונה כזו ולתת קצת גיוון לערב רגיל ומשעמם.

כמו ישראלים אמיתיים את המנהגים החביבים והשמחים מהעמים האחרים אנו נוהגים לאמץ, לכן גם את הקריוקי אימצנו בשמחה. שיגעון הקריוקי – אירוע משמח מקפיץ ומרגש.

אצלנו בארץ,  פותח הדבר אף יותר גם לשירה בציבור, כיוון שאנו אנשים שאוהבים להתבלט ולהפגין את כישורינו (גם אם הם כלל לא קיימים). השירה בציבור היא בדרך כלל, אירוע בו כולם שרים עם מישהו המוביל אותם בשירה ובנגינה, ובקריוקי השירה היא לרוב כבודדים בתחילה ובקבוצות אחרי כמה כוסות שתיה…

כיום עם ההתפתחות הטכנולוגית המהירה השתכללו המיכשורים ואת השקופיות הסטטיות החליפו קליפים צבעוניים ומגוונים, שבהם מוקרנות המילים ומתואמות למנגינה המתנגנת בדיוק באותה השניה.

לעמוד על במה אל מול קהל זוהי חוויה מרגשת שהקריוקי מצליח לתת: לרגש ולהפתיע! שיגעון הקריוקי משתתפים איתכם בחוויה שהיא בעצם חלום הנמצא אצל כל אחד ואחת מאיתנו ומתפרצת ללא אפשרות לעוצרה. להיסחף בשירה קולנית ומרשימה (גם אצל המכובדים והרציניים ביותר מאתנו).

ערבי קריוקי בכל מקום בעולם ממלאים את השרים תחושות שונות של חמימות, התלהבות, הוצאת והכנסת אנרגיה וביטחון עצמי. לכן בישראל הפך הדבר כתוספת חשובה בכל אירוע משמח.

עם ניסיון של מספר שנים בתחום למדנו לחוש ולהרגיש את הקהל  ולכוון את הערב ואת המוזיקה בו לטעמכם, כך שזהו רק עניין של זמן עד שהקהל יקום מכסאו ויחל לקפץ לצלילי המוזיקה עם המיקרופונים ביד דבר שייקנה לכם הבטחה לאירוע מוצלח להבדיל מקריוקי אחר ופחות מנוסה.