השכרת קריוקי ליום הולדת לילדים

יום ההולדת הולך ומתקרב? מחפשים להפתיע את החברים במשהו שונה ומיוחד? בואו נעשה ביחד שיגעון של יום הולדת! הפעלה מקורית ובלעדית המתאימה לגילאיי 8-11.

ההפעלה כוללת קריוקי המופעל באמצעות מערכת ממוחשבת, מיקרופונים אלחוטיים ומסך ענק עליו מוקרנות המילים.

ברשותינו מאגר שירים גדול ומגוון המתאים לילדים.

כמו כן, הפסקות למשחקים משעשעים הכוללים גם ריקודיי שורות אותם תעביר אחת מהמפעילות המוכשרות שלנו.ההפעלה מתאימה גם למסיבות סוף שנה!

פעילות קריוקי לקייטנות (בסיגנון דה וויס)

את החגיגות של הילדים שלנו אנחנו מקיימים לאורך כל חודשי השנה, אם זה חורף או קיץ.

בחודשים יולי אוגוסט אלו הקייטנות אשר ממלאות את זמנם החופשי של הילדים שלנו פעילות קריוקי לקייטנות בהחלט יכולה להיות משהו אטרקטיבי עבורם.

בין הפעילויות החדשות שלנו תוכלו למצוא גם פעילות קריוקי בסיגנון דה וויס לילדים שממש אוהבים שירה וגם לאלו שקצת פחות.

הילדים שלנו בדיוק כמונו חיים את הטרנדים הטלוויזיונים גם ביום יום, בדיוק בגלל הסיבה הזו העלנו את פעילות דה וויס שלנו המיועדת במיוחד לקבוצות של קייטנות אך בהחלט יכולה להתאים גם למסיבות יום הולדת של ילדים, אם זה לכיתה שלמה או רק למסיבה של בנות.

אין ספק שעם ילדים צריכים להיות יצירתיים… בפעילות דה וויס שאנחנו מציעים הפעילות של הקריוקי מתקיימת ממש בסיגנון של תכנית הטלוויזיה המצליחה.

בכל פעם שילדים עולים לשיר (אם זה יחידים/ זוגות או שלישיות) אנחנו בוחרים ארבעה ילדים שיעלו אל הכיסאות האדומים של השופטים ובסופו של הביצוע יתנו את חוות דעתם המקצועית עליו.

אם לומר את האמת בתחילה קצת חששנו מהתגובה של הילדים לפעילות הזו, אמנם לאחר שתי פעילויות בלבד הבנו שמדובר בהצלחה מסחררת שהילדים מאוד אוהבים ורוצים להשתתף בה.

הגילאים יכולים להיות מגוונים מכיוון שגם “הילדים הגדולים” מתלהבים וצוחקים מהעניין.

איזה שירים הילדים עולים לשיר בפעילות קריוקי בסיגנון דה וויס?

רשימת השירים שיש ברשותנו אשר מתאימים לילדים היא מגוונת וכוללת שירים מפסטיגלים של שנים קודמות ושל השנה האחרונה, כמו כן שירים של כוכבי הילדים: ביניהם כוכב נולד ועוד תכנית שונות. מדובר בעשרות שירים שהילדים מאוד אוהבים ומתחברים אליהם.

אין צורך להסביר לכם עד כמה הילדים של היום אוהבים לעלות ולשיר אל מול כל החברים מהכיתה או מהקייטנה. הילדים אוהבים את ההרגשה של להיות זמר אמיתי, לאחוז מיקרופון מקצועי ביד ולהראות לילדים האחרים את כישרון השירה שלהם (אם הוא טוב או שיש עוד לאן להתפתח).

חושבים שהפעילות הזו מתאימה גם לילדים שלכם? לא ממש בטוחים… התקשרו אלינו ונבנה ביחד את הפעילות המתאימה ביותר גם לילדים שלכם!

קריוקי לילדות/ לבנות בלבד (בכיתות שהבנים עדיין לא התבגרו):

אם הבת שלך חוגגת יום הולדת בתקופה הקרוב, את יודעת לבטח שמסיבה לכל הכיתה היא דבר שאינו פשוט. אנחנו מניחים שבנים ובנות בגילאיי 8-11 בסלון של הבית שלך לא נשמע משהו שמושך אותך במיוחד. לכן, בתקופה האחרונה אימהות רבות מארגנות לבת שלהן יום הולדת קריוקי לבנות בלבד מבלי להזמין את כל הכיתה.

לרוב זה דווקא יגיע מהצד של הבת שלך, היא זאת שחווה את ימי ההולדת השונים של כל החברים והחברות מהכיתה ויודעת כבר איך היא תרצה שתראה מסיבת יום ההולדת שלה.

אם היא רואה שהבנים הם אלה שעדיין לא ממש התבגרו ומפריעים באופן מתמיד למהלך ההפעלה שמגיעה למסיבה (אם זה קריוקי או כל הפעלה אחרת) היא מעדיפה שהם כלל לא יגיעו לחגוג עימה ומחליטה שבשנה הזאת היא תחגוג רק עם החברות הקרובות.

ארגון מסיבת יום הולדת שכזו תורם לכן מספר דברים: המסיבה הופכת ממסיבה המונית למסיבה של קבוצה קטנה בהרבה של ילדות, מה שבעצם חוסך לכן בעלויות של הכיבוד וכל מה שמסביב.

סביר להניח שההפעלה עצמה תיהיה יותר טובה (כיוון שהבנות לא מפריעות כמו הבנים) מה שבסופו של דבר יוביל גם להצלחת מסיבת יום ההולדת בכלל ובסופו של דבר להנאה יותר גדולה של הבת שלכם.

קריוקי לבנות משלב במהלך המסיבה את כל שירי הקריוקי שהבנות אוהבות (תוכלו לראות רשימה הנמצאת בדף הזה ועוד המון שירים ישראלים ולועזיים שמתאימים לגילאים האלה), כמו כן, מוזיקה לריקודים שמותאמת לילדים ובין הייתר גם ריקודי שורות שהבנות אוהבות לרקוד – בקיצור חוויה אמיתית.

אז אם את בתור אמא שרוצה שהמסיבה של הבת תיהיה מוצלחת וקצת שונה מהמסיבות של השנים הקודמות כדאי לך לבדוק את האופציה של קריוקי לבנות בלבד עם שיגעון הקריוקי. כבר יצא לנו לעשות מסיבה אחת או שתיים שכאלה מה שתורם לכך שהמוזיקה במסיבה הזו תיהיה בדיוק כמו שהילדות אוהבות.

ילדים בכלל ובנות בפרט מאוד מתחברות להפעלה של קריוקי ומרגישות ממש כמו מתמודדות באחת מתכניות הריאליטי שמציגות תחרות שירה בין מתמודדים שונים.

קריוקי לילדים – ההתלבטות שמסביב ליום הולדת

חלפה לה עוד שנה ושוב הגיע הזמן לחגוג יום הולדת לנסיכה שלכן, מסיבה קטנה או גדולה תדרוש ארגון מוקדם שלכם ההורים.

מה הם בעצם הדברים החשובים שיש לחשוב עליהם…?

היכן ייתקיים האירוע (בבית/ מחוץ לבית), כמות מוזמנים, הזמנות מקוריות לאירוע, קניית כיבוד, האם מכינים את הכל לבד או שמביאים איש מקצוע?

כיוון שאני אישית מאמין בזה שכל אחד צריך לעשות את מה שהוא הכי טוב בו, הייתי ממליץ להביא איש מקצוע שיפעיל וינחה את המסיבה בצורה המקצועית ביותר ויהפוך את האירוע לחוויה אמיתית – הרי זה מה שהוא עושה ביום יום.

בכל שיחת טלפון בנושא יום הולדת לילדים שמתקבלת אצלנו בשיגעון הקריוקי ראשית אני מוודא עם ההורה מי הוא זה שהציע את עניין הקריוקי, זאת מכיוון שישנם מקרים בהם ההורה הוא זה שקריוקי נראה לו כהפעלה המתאימה למסיבה של הילדה, אמנם הילדה כלל לא אוהבת לשיר או לא מתחברת להפעלות הקשורות במוזיקה.

אל תשכחו שכל החגיגה הזו נועדה בשבילה כך שאם היא לא תהנה מהמסיבה שלה זה יהיה ממש חבל!

זה כבר שנים שקריוקי הוא הלהיט של הילדים לחגיגת יום ההולדת שלהם! במשך הזמן יצאו לאור קליפים רבים של הקריוקי הפונים ישירות אל ילדים – שיריי פסטיגלים למיניהם, שיריי ילדות מתקופות רחוקות וביצועיי כוכב נולד מהעונות השונות של התכנית.

תחילה הילדים מתפלאים מאוד כשהם מדברים במיקרופון ושומעים אותם במערכת ההגברה כעבור כמה דקות נגלה לעינייהם המקרן דרכו אפשר לעשות צורות שונות המוצללות על המסך.

עם כן, שיגעון הקריוקי כבש גם את הגילאים הצעירים ביותר עם תחושת אחיזת המיקרופון כזמרים

וביצוע השיר אותו הם כ”כ אוהבים אל מול קהל הצופים.