מה רישיון הפעלת קריוקי ?

כל אדם שמעוניין להיות מפעיל קריוקי חייב לדעת מספר דברים חשובים. ישנם מספר דברים שצריך לעשות על מנת להיות מפעיל קריוקי מורשה. הדבר הראשון הוא רישיון קריוקי.

מה זה רישיון קריוקי ומה הוא נותן לנו?

רישיון קריוקי הוא סוג של מתן אפשרות להשתמש בשירים של אחת מחברות שמייצרות את שירי הקריוקי על מנת יתנו לנו הסכמה לעשות בהם שימוש ציבורי או מסחרי באירועים פרטיים.

כמו שבאירועים אנחנו צריכים לשלם לאקו"ם סכום כסף אז אצילינו בעולם או העידן הקריוקי צריך לשלם את הרישיון לאחת החברות.
אגב בניגוד לאו"ם שהם בלעדיים ואין להם תחרות לחברות הקריוקי יש מספר חברות מהם ניתן רכוש רישיון בשימוש חודשי.

חברת שרים קריוקי היא החברה הגדולה בתחום והוותיקה בתחום אצל החברה הזאת מחיר הפעלת קריוקי הינו מחיר ממוצע של כ-350 שקלים לפני מע"מ לחודש עבור השימוש שלהם ללא קשר לכף שכמובן צריך לקנות את שירי הקריוקי מהם בעלות חד פעמית שמדובר פה על קניית כונן נייד של 1 טרה ביט עליו כ 6000 שירים או יותר עלות הזאת היא העלות החד פעמית המשמעותית ביותר כשרוצים לפתוח עסק להפעלת קריוקי.

עד לפני מספר שנים כל אחד יכל להיות מפעיל קריוקי ממש תוך כמה ימים, כל שהוא היה צריך ללכת לעשות הוא ללכת לחנות שמוכרת ציוד הגברה לאירועים ולרכוש זוג רמקולים מוגברים מקרן מסך הקרנה זוג מיקרופונים עדיף אלחוטיים כמובן, לעבוד קצת על שיווק ופרסום, שאפשר אגב גם מפה לאוזן לאט לאט וזהו.

היום הקהל שמזמין אירועי קריוקי דורש קצת יותר מאותו מפעיל קריוקי, הוא מצפה שהמפעיל ידע קצת לשבור את הקרח באירוע ולפתוח את האווירה וכדומה.
מניסיוננו רישיון הפעלת קריוקי הוא הדבר שמפחיד מפעילים חדשים הכי הרבה שכן הם מפחדים להתחייב לסכום ראשוני קבוע לפני שיש להם הכנסה קבועה שאגב זה בסדר ומובן האומנם יחד עם זאת אם נסתכל ונשווה את העסק הנ"ל למסעדה נאמר או כל דבר אחר הרי שסכום זה הוא לא סיכון גבוהה יותר.

הפעלת קריוקי
הפעלת קריוקי

דבר אחד חשוב שאתם חייבים לדעת לקוחות יקרים! היה והחלטתם לקבל שירות של הפעלת קריוקי ודאו פיזית בעיניים שלמפעיל יש רישיון קריוקי מחברת שרים קריוקי.

זה פשוט הוא רקק צריך לשלוח לכם לינק אחד לאתר שרים קריוקי שמראה לכם ששמו אכן מופיע בדף המפעילים המורשים.

למה זה חשוב שתעשו זאת? חברת שרים קריוקי מאוד אקטיבית ברדיפה אחר מי שמפר זכויות יוצרים והיו מספר מקרים בודדים שגם לקוח המפעיל שלא בדק הוצמד לתביעה של אותו מפעיל

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ מענה מיידי בווצאפ
×
×

עגלת קניות