קריוקי מזרחית

לאחר חורף רווי בתכניות ריאליטי שונות העוסקות בתחרויות מוזיקה שונות אשר הזכירו לרבים מאיתנו סצינת קריוקי מזרחית ממסיבה עם החבר'ה, כולנו פתאום רוצים להרגיש מה זה אומר להיות זמרים. זה יכול להתחיל מניסיונות זימרה שנעשה בחדר הפרטי שלנו באמצעות סרטונים שנמצא ברשת ולהמשיך בהופעה ספונטנית בערב קריוקי שבו ניהיה נוכחים.

כאשר מדברים על קריוקי מזרחית קצת קשה לומר מי הם הזמרים המובילים ביותר בתחום, זאת מכיוון שזה מאוד תלוי בז'אנר שאתם אוהבים במזרחית. יש כאלה שאוהבים יותר את השירים של הזמרים המזרחיים של פעם, למשל של חיים משה או יואב יצחק וזה לא חייבים להיות דווקא המבוגרים מביניכם, ישנם גם צעירים שאוהבים את המוזיקה של פעם.

מנגד נוכל למצוא את אלה שיהיה אפשר להגדיר בתור המיינסטרים, אלה שאוהבים את המוזיקה שמכתיב לנו הרדיו ואמצעי התקשורת השונים. אם זה אייל גולן שכמעט כל שיר שהוא מוציא הופך להיות להיט קריוקי מזרחית שובר קופות או משה פרץ, דודו אהרון ועומר אדם שהחלו לקבל יחס אקסלוסיבי במיוחד מצד חברות הקריוקי השונות. מי שאוהב את התחום של קריוקי ולא מהיום, בוודאי זוכר שקליפ קריוקי לא היה יוצא כל כך מהר בגירסה הרלוונטית. גם אם היה מדובר בלהיט היסטרי ברוב המקרים היה עלינו לחכות כמה שבועות עד שייצא לנו לשיר אותו מול החבר'ה שלנו. ומה נשתנה היום הזה שבו כל שיר יוצא כל כך מהר בגירסת קריוקי? על זה נאמר העידן הדיגיטלי… בזמנים של היום אין צורך לחכות כל כך הרבה זמן לשיר שייצא בגירסה עם מילים, ניתן להכין כזה דבר בתוך מספר שעות ולהפיץ אותו בקלות יחסית אל הקהל אשר מתעניין בו. כיום ניתן להוריד באמצעות האינטרנט שיר שיצא בגירסת קריוקי בתוך דקות בודדות היישר אל המחשב האישי שלכם.
המוזיקה הפכה להיות חלק חשוב מאוד בחיים של היום, אם תשימו לב כמעט ואין מקום שאנחנו מגיעים אליו ואין בו מוזיקה. אם זה ברכב כאשר אנחנו נוסעים לעבודה או לכל פגישה אחרת, או אצל רופא השיניים או בקניון. קריוקי אמנם לא תופס אותנו בכל מקום אך אפשר לומר בהחלטיות שהוא נמצא במקומות שונים הרבה יותר משהיה נמצא פעם. כיום אנשים עושים קריוקי מזרחית כמעט בכל אירוע משמח שהם חוגגים מבלי שיהיה קשר מסוים לגילאים של המשתתפים בו. אנשים פשוט אוהבים לשיר וזה ממש לא מתבטא רק במקלחת, היום כבר שרים בכייף בכל מקום!
סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ מענה מיידי בווצאפ
×
×

עגלת קניות