רוצים גם קריוקי חינם? אם זה להתאמן קצת בבית לבד מול המחשב או עם מספר חברים שכל אחד ישיר בתורו?

ככל שעוברות להם השנים ישנם יותר ויותר תקליטנים אשר מציעים את שירותיהם לאירועים השונים שאנחנו עורכים. אומנם, כפי שאתם מבינים לבטח קשה מאוד לדעת איזה תקליטן אנחנו אמורים לבחור מתוך הרשימה הארוכה אשר מופיע לנו על מסך המחשב בעת החיפוש אחר תקליטן מסויים או תקליטנים אחרים.

בדף הזה נרכז לכם מספר פלייבקים של קריוקי וקליפים שאותם תוכלו לראות וממש לשיר ישירות מהמחשב. כמו כן תוכלו למצוא מספר תוכנות ואתרים שדרכם תוכלו לעשות קריוקי חינם ממש בעצמכם.

בתור אוהבי קריוקי מושבעים אנחנו מבינים את הרצון שלכם לשיר לפעמים באופן חובבני מבלי להוציא כסף. לא תמיד אנחנו רוצים לעשות אירוע מושקע ולהזמין מפעיל קריוקי מקצועי כדי שהוא יהיה זה שיעשה לנו את האירוע, לפעמים אנחנו רוצים פשוט סתם לשיר.

אנשים רבים מוצאים את עצמם שרים קריוקי בכל מיני מקומות, אם זה כשהם יוצאים למועדון המיועד לכך או אם זה בכל מיני פאבים שהחלו להציע את השירות במסגרת קבועה במקום עצמו. לשיר זה תמיד כייף, אם זה במקלחת, תוך כדי שמיעה של מוזיקה באוזניות או כשאנחנו עומדים בפקק תנועה.

איך מכינים קריוקי חינם?

ראשית, תוכלו ללחוץ על הקישור שיעלה כאן למעלה ולהגיע לדף אשר יספק לכם הסבר מדויק על איך אפשר לעשות את הקליפים פשוט בעצמנו, מה שיכול לשפר לנו את ההרגשה בעת ביצוע השיר (כשאנחנו שרים קריוקי מקליפ שאנחנו עצמנו הכנו זה משהו אחר).

שנית, תוכלו לקרוא בדף שבאתר על תוכנה להורדת

שירים, שם נצרף לכם בכל כמה שבועות מידע על תוכנות שונות שבאמצעותן תוכלו להוריד את הקליפים אל המחשב האישי שלכם ולייצר

לכם ממש רשימת השמעה של פלייבקים עם המילים.

ההמלצה שלנו היא לא לשיר בבית ככה סתם עם ציוד שאינו אייכותי ואינו מתאים לשירה. אם אתם באמת רוצים להשקיע מצאו לעצמכם ברשת האינטרנט חברה שמציעה שירותים של השכרת קריוקי, כך תוכלו לשיר את השירים שאתם כל כך אוהבים עם ציוד אייכותי – ממש כמו זמרים אמיתיים!

אנחנו כבר התאהבנו והפכנו את התחביב ואהבה לעבודה, אנו בטוחים שכל אחד מכם שאחז מיקרופון בחייו ושר ביצוע קריוקי בבית או בכל מקום אחר גם נכנס לשיגעון הקריוקי.

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ מענה מיידי בווצאפ
×
×

עגלת קניות