קריוקי בדרום

לאחר מספר חורפים מעוטי גשמים שהכניסו את ישראל למצב של בצורת ומודעות גבוהה לחיסכון במים, החורף של 2012 היה גשום במיוחד. האם במזג אויר כזה מתקיימים אירועי קריוקי בדרום או שחובבי השירה למיניהם מעדיפים פשוט לשבת בבית מתחת לפוך?

אירועים של קריוקי בדרום ללא ספק משנים את חוקי המשחק של תחום הבילויים באיזור הזה, בשטח כל כך גדול שסגנון הבילוי הנהוג בו שונה לגמריי מאיזורים אחרים בארץ אין פלא שהכייף בלשיר אל מול כולם חדר גם אל ליבם של התושבים האלו. אם היה נדמה שתחום הבילויים פורח רק באיזור של תל אביב והמרכז הרי שרבבות הצעירים פוקדים את מקומות הבילוי גם באיזור של באר שבע, אשקלון והסביבה.

תחום הקריוקי השתנה לחלוטין בשנים האחרונות, עם הגיעו לארץ היו אלה מועדוני הקריוקי השונים אשר זכו להכנסה נאה מהמבלים חובבי השירה למיניהם, אמנם עם הזמן התחום התפתח אל קריוקי לאירועים פרטיים באיזורים רבים בישראל. אם פעם היה נהוג לצאת לבילוי של קריוקי רק במועדון המיועד לכך הרי שהיום אתה יכול להזמין את מפעיל הקריוקי אלייך הביתה ולהעביר ערב קריוקי פרטי עם החברים הקרובים.

מקבץ מפעילי הקריוקי הגדול ביותר נמצא מן הסתם באיזור המרכז וזאת גם בהתאם לביקוש הגדול יותר לאירועים שכאלה מאשר איזורים אחרים בארץ. אמנם, רובם מציעים גם קריוקי בדרום כדי לספק את הרצון של האנשים לשיר קריוקי גם באיזורים בהם יש קצת פחות מפעילים שכאלה.

האם יש קשר בין האיזור הספציפי בארץ לשירים אשר האורחים באירוע ישירו? לא ממש ברור אם יש קשר ישיר כלשהו מכיוון שהארץ שלנו מאוד מגוונת בסוגים רבים של אנשים לכן לא ממש ניתן להכליל קבוצה מסויימת מאיזור מסויים בארץ לשיריי קריוקי מסויימים שהם ישירו במהלך האירוע.

מה יש לנו להציע לגולשים באינטרנט שמחפשים לעשות קריוקי בדרום? צוות מקצועי שכבר העביר מאות אירועי קריוקי מוצלחים באיזורים שונים בארץ ויודע להתמודד עם כל תרחיש אפשרי שקורה במהלך האירוע עצמו, כמו כן ציוד קריוקי מקצועי המספק לכם אפשרות לחוויה של אירוע שלא שוכחים!

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ מענה מיידי בווצאפ
×
×

עגלת קניות