קריוקי לילדים:

"הוא קצת ביישן אבל הוא מאוד רוצה קריוקי ליום הולדת שלו"… שיחות טלפון רבות מתחילות במשפטים מהסוג הזה. הקטנים שלנו כבר מזמן התאהבו בפעילות של קריוקי לילדים, אם זה ביום הולדת שאנחנו חוגגים או במסיבת סוף שנה שהוועד כיתה ארגן לנו בבית הספר שלהם. קריוקי לילדים נותן להם את ההרגשה של להיות זמר ולהראות לכל החברים שלי שאני שר הכי טוב ויפה מכולם (היה אפשר לומר גם שאת היחידה שיודעת את המילים של השיר, אבל זה לא ממש חוכמה כי הם הרי מופיעות על המסך).

אם נסתכל לרגע מהצד על המהפך שעבר התחום של קריוקי וכל התחום של ארגון יום הולדת בשנים האחרונות לא ממש נאמין! סכום הכסף שהיה מספיק פעם לארגן מסיבה של עשרות ילדים, היום מספיק בקושי להזמנת מפעיל אחד. גם אם ניקח הפעלה של קריוקי לילדים ביום הולדת נבין שלא מדובר בדבר זול, אמנם אפשר לארגן דרכים שונות שיתרמו לנו בחיסכון מהותי של כסף.

"אני מזמינה רק את הבנות":

גם משפט כמו זה כבר יצא לנו לשמוע… "הבנים לא מוזמנים הם סתם מפריעים". אז, אם יש דבר שאני יכול לומר לכם בתור גבר הכותב את השורות האלו, הוא שהבנים באמת מתבגרים מאוחר יותר ובגילאים של 9-11 הם באמת ברוב המקרים מפריעים מאוד למהלך האירוע ודיי הורסים לשאר הילדים שבאו בסך הכל להנות.

בפעילות של קריוקי לבנות בלבד, ניתן לעשות קריוקי באורך של שעתיים כאשר הבנות מאוד מרוכזות בו ונהנות ממנו. כמובן שאם אתם חפצים במשחקים שונים תוכלו אתם להכין אותם ולתת לילדת יום ההולדת להעביר אותם או לסגור איתנו את כל פרטי האירוע הרלוונטיים לכם בשיחת הטלפון בה תבצעו את ההזמנה.

ישנן אטרקציות רבות בתחום הפעלות לילדים, בניגוד להרבה הפעלות אחרות, קריוקי היא הפעלה שמתאימה לסוגים שונים ומגוונים של אירועים. במקרים רבים מוסיפים בנוסף להפעלת הקריוקי עוד הפעלות אחרות כמו למשל דוכני מזון, משחקי ווידאו שונים, שולחנות משחק ועוד… הפעלות שכאלה מעסיקות את הילדים גם אם הם לא ממש בקטע של קריוקי ותורמות לאירוע להיראות יותר מושקע ורציני.

"היום אפשר למצוא הכל באינטרנט":

המשפט הזה ממש נכון, מי שמתמצא ברשת האינטרנט יודע שאפשר למצוא היום גם הרבה פלייבקים של קריוקי חינם. רבים חושבים שאם אפשר למצוא קריוקי חינם אז אפשר גם לארגן מסיבה בעצמנו – יש אולי משהו נכון בחשיבה הזו אך גם הרבה שגוי. ילדים הם ברוב המקרים לא מספיק קשובים כדי שיהיה אפשר לעשות איתם סוג של הפעלה ללא מפעיל שיניע אותם לעשות זאת. אל תעשו אירוע לילדים מבלי שיהיה מפעיל מקצועי שיעביר להם את ההפעלה באופן מסודר!

כחברה המספקת את השירות של קריוקי לילדים מזה מספר שנים אנחנו מכירים כבר כל סוג של קבוצת ילדים אליה אנחנו מגיעים. ישנן קבוצות של ילדים המתחברות יותר להפעלה של קריוקי וישנן כאלה שפחות (ואז פשוט מרכזים את ההפעלה יותר על הפעלה של משחקים). בכל מקרה תסמכו עלינו שאנחנו מכירים היטב את התחום ואלופים בעבודה עם ילדים בכל הגילאים!

מה כל כך טוב באטרקציה של קריוקי לסדנאות גיבוש?

קריוקי לסדנאות גיבוש יכול לבוא כתוספת לאטרקציות נוספות אותן הזמנתם, באירועים רבים שאנו מקיימים לחברות, קריוקי היא אטרקציה שמוצעת לעובדים בנוסף לעוד אטרקציות שתוכננו לאותו יום (למשל סדנאות צחוק, הרצאות שונות, גרפולוגיה, סדנת סושי ועוד). קריוקי היא פשוט עמדה המוצבת בפינה מסויימת וכל מי שחפץ בביצוע של פלייבק יכול להזמין את השיר מהמפעיל, לעלות לבמה ולבצע אותו.

קריוקי נותן את התחושה של צעירים גם לאלו שמבוגרים, מה יכול להיות כייף יותר מלחזור בגיל כמה עשרות שנים אחורה? הוא מוביל את העובדים אל החוויה הדרושה, הוא מספק גם תחושה של כייף וגם משיג את המטרה שלשמה ארגנתם יום גיבוש שכזה.

אפשר גם ליצור תוכנית משעשעת במסגרת של קריוקי לאירועים, אם זה משחקים מצחיקים להזמין כמה עובדים ביחד שישירו שיר מסויים שהם אוהבים ולשלב מספר תכנים שירכיבו תוכנית מושלמת.

בשנה האחרונה חלה ירידה בארגון של סדנאות גיבוש, המצב הכלכלי גרם לחברות לוותר על התענוג בעיקר מבחינת חיסכון בהוצאות העסק. קריוקי לסדנאות גיבוש אינו דבר יקר ויכול להיות רעיון מעולה גם בשביל עובדי החברה שלכם!

למידע נוסף צפו בסרטון הזה על סדנאות גיבוש לעובדים:

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ מענה מיידי בווצאפ
×
×

עגלת קניות