פעילות קריוקי לילדים בסיגנון דה וויס.

רק לפני מספר חודשים הסתיימה לה התכנית "דה ווייס" שהפתיעה רבים בתעשיית הבידור עם הפופולאריות שלה והאהבה הגדולה של הצופים אליה. גם הילדים שלכם יאהבו להרגיש בדיוק כמו השופטים של התכנית כאשר ישבו על הכיסא המסתובב במסגרת פעילות קריוקי לילדים בסיגנון דה ווייס. כל הפרטים על ההפעלה החדשה לפניכם:
הפעלת קריוקי לילדים
הפעלת קריוקי לילדים

הפעלות לילדים משתנות מזמן לזמן כדי להתאים את ההפעלה למה שבעצם הילדים רוצים לקבל, בעצם חשוב שזה יהיה משהו שמעניין אותם במיוחד כדי שההפעלה תיהיה מוצלחת. כמובן שיש צורך להכיר במעט את הילדים ולדעת בערך איזו הפעלה יכולה להתאים להם במיוחד. אז אם אתם חושבים שהילדים שלכם אוהבים לשיר פעילות של קריוקי בסיגנון דה ווייס בהחלט יכולה להתאים גם לקבוצת הילדים שלה אתם מארגנים יום הולדת או סתם מסיבה כייפית.

הילדים בוחרים את השיר שהם ירצו לשיר מתוך רשימת שירי הקריוקי המגוונת שיש ברשותינו ומתכוננים ל"מעמד המלחיץ" – לעמוד מול השופטים ולקבל את הביקורת המקצועית שלהם. נוצרת בעצם חוויה שמביאה גם לילדים שיושבים בתור שופטים וגם לאלו שעולים לשיר את ההרגשה שחוו המשתתפים בתכנית ששודרה בחורף 2011. כמובן שכל ההפעלה נעשת בצורה היטולית ומצחיקה במיוחד והרצון של הילדים להשתתף הוא גדול מאוד.

קריוקי לקייטנות – שיגעון הקריוקי

אמנם, כפי שציינו מעלה לא לכל קבוצה מתאימה פעילות קריוקי של דה ווייס וזאת מכיוון שיש ילדים שזה לא ממש מעניין אותם ויעדיפו יותר פעילות של משחקי ווידאו או משחקי חברה למיניהם. חשוב מאוד לבדוק עד כמה זה באמת יכול לעניין את הילדים שלכם וכאן החלק החשוב ביותר הוא שלכם – אתם מכירים את הילדים שלכם הכי טוב.

נוכל לומר לכם שבמידה ומדובר בקבוצה של בנות בלבד הן מאוד אוהבות את זה אך במקרים רבים דווקא בפעילות כזאת עדיף שתיהיה כמות של כמה עשרות ילדים כי זה יותר אפקט קצת יותר משכנע וכייפי. במידה ויש קבוצה גדולה יותר העניין יוצר גם תחרות בין הילדים מי מביניהם ייבחר על ידי מנחת האירוע להיות השופט הבא שייתן חוות דעת על אלו ששרו שיר בגירסת קריוקי אל מולם ואל שאר הילדים.

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ מענה מיידי בווצאפ
×
×

עגלת קניות