סדנאות גיבוש - קריוקי

במצב של היום חברות רבות הבינו שהעובדים הם הרבה יותר מאדם שמשרת את האינטרסים של מקום העבודה. העובד של היום צריך לחוש ולהכיר היטב את קבוצת האנשים איתה הוא נפגש בכל יום בכדי להצליח ולייצר ביחד איתם את התפוקה הגבוהה ביותר שהם יכולים. סדנאות גיבוש הם בעצם ימי כייף בהם עובדיי החברה "מנקים" את הראש מענייני העבודה היום יומיים, צוחקים, משתעשעים ומדברים על דברים שהם קצת מעבר לנושאים שקשורים בעבודה, הכוונה היא לדבר על נושאים יותר אישיים – משפחה, תחביבים וכמה שפחות להזכיר את ענייני העבודה, מותר לעשות את זה יום אחד בשנה, לא? קריוקי לסדנאות גיבוש היא אחת האפשרויות העומדות בפני כל מעסיק להזמין לאירוע של החברה שלו.

מה כל כך טוב באטרקציה של קריוקי לסדנאות גיבוש?

קריוקי לסדנאות גיבוש יכול לבוא כתוספת לאטרקציות נוספות אותן הזמנתם, באירועים רבים שאנו מקיימים לחברות, קריוקי היא אטרקציה שמוצעת לעובדים בנוסף לעוד אטרקציות שתוכננו לאותו יום (למשל סדנאות צחוק, הרצאות שונות, גרפולוגיה, סדנת סושי ועוד). קריוקי היא פשוט עמדה המוצבת בפינה מסויימת וכל מי שחפץ בביצוע של פלייבק יכול להזמין את השיר מהמפעיל, לעלות לבמה ולבצע אותו.

קריוקי נותן את התחושה של צעירים גם לאלו שמבוגרים, מה יכול להיות כייף יותר מלחזור בגיל כמה עשרות שנים אחורה? הוא מוביל את העובדים אל החוויה הדרושה, הוא מספק גם תחושה של כייף וגם משיג את המטרה שלשמה ארגנתם יום גיבוש שכזה.

אפשר גם ליצור תוכנית משעשעת במסגרת של קריוקי לאירועים, אם זה משחקים מצחיקים להזמין כמה עובדים ביחד שישירו שיר מסויים שהם אוהבים ולשלב מספר תכנים שירכיבו תוכנית מושלמת.

בשנה האחרונה חלה ירידה בארגון של סדנאות גיבוש, המצב הכלכלי גרם לחברות לוותר על התענוג בעיקר מבחינת חיסכון בהוצאות העסק. קריוקי לסדנאות גיבוש אינו דבר יקר ויכול להיות רעיון מעולה גם בשביל עובדי החברה שלכם!

למידע נוסף צפו בסרטון הזה על סדנאות גיבוש לעובדים:

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ מענה מיידי בווצאפ
×
×

עגלת קניות